Заповніть форму профіля

Нижче наведені поради допоможуть Вам самостійно скласти розповідь про дорогу людину.

Розпочати можна з головної інформації – повні ПІБ (дівоче прізвище). Дата та місце народження, звідки почався життєвий шлях. Описати в якій родині зростав/ла, коли і яку школу відвідував/ла. Як проходило дитинство, юність, молодість та основні роки. Відомості та дані про здобуту освіту.
Наявність вподобань, хобі, захоплень та інтересів. Розповісти цікаві факти з життя, описати особливі та ключові моменти. Додати псевдонім або будь-які прізвиська, під якими відома людина.
Здобутки та соціальне положення. Відмітити позитивні результати професійної діяльності, досягнення та нагороди. Добрі справи. Здібності, навички, таланти, найкращі риси та якості, завдяки яким ця людина залишиться в пам'яті й серцях оточення.
Філософія та система цінностей. Мета, сенси, погляди та життєва позиція. Віросповідання. Міркування та умовиводи. Завіти, теплі слова й настанови майбутнім поколінням. Епітафія.
Також варто згадати і найближчі родинні зв'язки. Зверніть увагу на порядок ієрархії статусів рідних: прабатьки, батьки, чоловік/дружина, діти, онуки, правнуки, брати/сестри. А також друзі та люди з якими існувала достатня близькість.
Дата смерті і місце поховання. Це важлива інформація про те, де та за яких обставин закінчився земний шлях людини, а також куди можна прийти вшанувати пам'ять.
І завжди пам'ятайте, що словом можна як підтримати, так і скривдити. Тому, пишучи, будьте щирі і обережні в підборі слів.
Такої плитки нема у наявності. Потрібно зачекати 2 тижні, або ви можете обрати інший розмір та колір
Як дізнатись координати місця:
  1. На пристрої Android або IPhone відкрийте додаток Карти Google.
  2. Натисність вільне місце на карті й утримуйте його, щоб поставити червоний маркер.
  3. На пристроях Android у полі пошуку з’являться координати цього місця. На пристроях IPhone, щоб переглянути координати місця, унизу натисніть Без назви.
  4. Скопіюйте посилання і вставте в поле "координати місця поховання".
Виникають питання? Подивіться наше детальне пояснення у відео для Android або для iPhone
0
фото
0
відео
Готово! Ваша форма успішно надіслана
Oops! Something went wrong while submitting the form.